Predaj aróm, báz a farbív
Arómy a farbivá majú v dnešnej dobe v potravinárskom priemysle nezastupiteľné miesto. Preto používame tie najkvalitnejšie od osvedčených výrobcov.
Výroba a predaj sirupov
Naše sirupy vyrábame bez umelých sladidiel. Pri výrobe sirupov kladieme veľký dôraz na kvalitu.
Nápoje z postmixu
Kvalitný pitný režim vám zabezpečíme pomocou našich postmixových zariadení.

Výroba, predaj a vývoj receptúr sirupov

Vyrábame iba cukrové sirupy podľa našich vlastných receptúr. Chcete mať sirup s príchuťou podľa vašich predstáv? Povedzte nám ju a spravíme všetko preto aby sa stala realitou.

Predaj potravinárskych aróm, báz a farbív

Ak potrebujete výrobky ochutiť alebo zafarbiť, ste na správnom mieste. Váš výrobok sa tak stane na trhu nezameniteľný a to vďaka nami dodaným surovinám, ktoré použijete k jeho výrobe.

Prevádzkovanie, predaj a prenájom zariadení typu postmix

Postmixy sú zariadenia s najväčšou efektivitou výdaja nápojov v prevádzkach, kde sa kladie nárok na stabilnú kvalitu, rýchlosť výdaja a úsporu miesta.

Posledné práce

Neustále sa snažíme o stále vyššiu kvalitu našich výrobkov, pracujeme na ich inováciách a rozšírení sortimentu.

Sirup so sladovým výťažkom

Použitý sladový výťažok je vyrobený z českého plzeňského sladu a pitnej vody bez použitia akýchkoľvek chemických aditív. Obsahuje približne 76 % sacharidov, z toho asi 56 % maltózy a 9% glukózy, ďalej 6,2 % bielkovín a 1,2 % minerálnych látok. Sladový výtažok je bohatým zdrojom vitamínov B (hlavne niacínu), vápníka, sodíka, fosforu, chlóru a železa. V ponuke máme 6 druhov sladových sirupov.

Sirup bazový kvet - citrón

Sirup bazový kvet s citrónom je výborná kombinácia pre letné obdobie. Ako chladený nápoj je neuveriteľne osviežujúci a chutí zalievaný buď čistou chladenou vodou alebo sódou.

Sirup lesná jahoda

Sirup lesná jahoda, jeho aróma a chuť sladkých dozretých červených plodov si vás získa hneď po prvom dúšku zarobeného nápoja.

Sirup ružový grapefruit

Sirup energy drink

Sirup multiovocie

Hide Main content block

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…